ارسال نظر
/

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از آغاز ثبت نام چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی رشته های پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان تا ۱۷ دی ماه فرصت دارند.

به گزارش افکارنیوز ، غلامرضا حسن زاده گفت: ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی از روز گذشته ۷ دی ماه آغاز شده است و به مدت ۱۰ روز ادامه می یابد و تمام مراحل ثبت نام، انتخاب رشته و اعلام نتیجه آزمون به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www. sanjeshp. ir مراجعه کنند.

وی ادامه داد: این آَزمون در روز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود و داوطلب می تواند یک رشته را در تمام دانشگاهها یا ترکیبی از چند رشته را در چند دانشگاه انتخاب کند و در صورتی که داوطلب در موعد مقرر انتخاب رشته نکرده باشد، واجد شرایط پذیرش نخواهد بود.

حسن زاده تصریح کرد: داوطلبانی که متقاضی اصلاح مشخصات خود هستند می توانند از پنجم بهمن ماه به مدت چهار روز با مراجعه به سایت، اطلاعات و مشخصات خود را بازبینی و ویرایش کنند و افرادی که در موعد مقرر برای ثبت نام اقدام نکرده اند می توانند در بهمن ماه در آزمون دستیاری ثبت نام کنند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور گفت: در آزمون دستیاری محدودیت سنی وجود ندارد و در این دوره شرکت در آزمون به صورت آزمایشی مجاز نیست.

کد خبر: 61956

ارسال نظر